Гінекологія

Сучасній жінці притаманний швидкий ритм, виконувати сотні справ та залишатись красивою та впевненою. І щоб усе це поєднувати їй необхідно піклуватись про своє здоров’я, в тому числі інтимне життя. Ми знаємо, на скільки це є важливо, тому пропонуємо вирішення делікатних жіночих проблем в Genesis Clinic. Досвідчений персонал, сучасні технології та інноваційне обладнання дозволяють гарантувати результативність, безпеку і ефект та мінімізувати ризики. Ми працюємо, щоб Ви завжди були впевнені в собі та в своїй красі. Огляд проводиться лікарем акушером-гінекологом вищої категорії, кандидатом медичних наук, Біль Іриною Андріївною.

ЛАЗЕРНЕ ВАГІНАЛЬНЕ ОМОЛОДЖЕННЯ

Лазерне інтимне омолодження із застосуванням СО2 лазера AcuPulse. Проводиться за технологією FemTouch AcuPulse.

Рекомендовано при :

- різних формах жіночих сексуальних дисфункцій,

- сухості піхви, нетриманні сечі, особливо в період менопаузи,

- опущеннях стінок піхви І ступеня,

- втраті нормальної пружності та еластичності стінок піхви,

- для післяпологової реабілітації з метою прискорення процесу відновлення тканин, поверненню піхві допологового об'єму та відновлення еластичності стінок.

Перед процедурою необхідно пройти рутинний огляд гінеколога. Процедура безболісна, не потребує знеболення та  підготовки, неінвазивне та комфортне лікування, відсутність періоду реабілітації, висока ефективність (90 % пацієнтів відмічають ефект вже. після першої процедури)  Застереження - утримання від статевого життя 72 години і від відвідування басейну протягом 7 днів. Курс лікування складається з 2-3 процедур.


Лазерне вагінальне омолодження (післяпологова реабілітація) - 2 900 ГРН

Лазерне вагінальне омолодження піхви при нетриманні сечі - 3 500 ГРН

Лазерне вагінальне омолодження при початкових проявах опущення стінок піхви - 3 200 ГРН

Лазерне вагінальне омолодження при сухості та атрофічних змінах піхви - 3 200 ГРН

Біопсія шийки матки з діагностичним вишкрібанням цервікального каналу ( з місцевою анестезією)

Біопсія шийки матки -  процедура, під час якої відбувається забір невеликої ділянки з шийки для подальшого гістологічного дослідження при підозрі на патологію. Це дозволяє встановити діагноз для визначення тактики  подальшого лікування. Біопсію можна провести, в залежності від передбачуваного діагнозу, одним з наступних методів: петлева, конхотомна, радіохвильова, лазерна, ендоцервікальний кюретаж.

Бужування цервікального каналу

Бужування цервікального каналу - це втручання з метою відновлення прохідності між піхвою і порожниною матки(при зарощенні). Атрезія(зарощення ) може відбуватися в період менопаузи, а у жінок молодого віку внаслідок важких травм малого тазу, пологів з сильними розривами та запальних захворювань статевої системи.

Введення внутрішньоматкової спіралі (звичайна, без вартості спіралі)

Введення ВМК в порожнину матки, як з протизаплідною(жінки, які багато народжували , жінки, що годують грудьми, жінки, які часто роблять переривання, жінки, які мають варикозну хворобу нижніх кінцівок, важку форму цукрового діабету або вади серця) так і з лікувальною метою (при зростах в порожнині матки).

Введення системи Мірена

Введення ВМК, що виділяють прогестерон - Мірена,  Levo Nova. Крім, протизаплідного ефекту, має лікувальний ефект при гіперпластичних процесах ендометрію , схильності  до утворення поліпів ендометрію, міомах матки,  аденоміозі  та  ідіопатичній меноррагії. Лікувальний ефект триває 5 років

Видалення папілом кріодеструктором
Видалення папілом радіохвильовим лазером
Видалення спіралі
Гірудотерапія
Гістологічне дослідження
Консультація гінеколога
Кріодеструкція шийки матки
Мазок на флору
Насадка FEM TOUCH (разового використання)
Пайпель біопсія ендометрію (з місцевою анестезією)

Аспіраційна біопсія ендометрію (пайпель- біопсія) - найбільш безпечний і безболісний, а також коротко тривалий метод дослідження ендометрію. Використовується для діагностики патології  ендометрію і для оцінки ефективності проведеної гормонотерапії.

Поліпектомія з діагностичним вишкрібанням цервікального каналу (з місцевою анестезією)

Видалення поліпів шийки матки, в залежності від розмірів, розташування та структури, проводиться радіохвильовим , лазерним методами, або за допомогою конхотома.

Радіохвильове лікування ерозії шийки матки
Рідинна цитологія
Санація піхви
Хімічна деструкція ерозії шийки матки (з препаратом)
Хімічна деструкція кондилом (з препаратом)
Цитологія шийки матки