Лігатурний ліфтинг обличчя

Записатися на візит

 

Лігатурний ліфтинг, або тредліфтинг обличчя — являє собою підтяжку нитками без операції. Революційний метод підтяжки обличчя, що є менш інвазивною альтернативою повноцінній хірургічній підтяжці шкіри !

 

Коли вік вже дається взнаки, але стан шкіри ще дозволяє не поспішати з великою операцією з підтяжки обличчя, або у випадку, коли людина боїться чи не бажає робити пластичну операцію, варто застосувати цей малоінвазивний спосіб ліфтингу шкіри обличчя.

Що важливо — лігатурний ліфтинг не змінює власні риси обличчя, як це іноді буває після повноцінної пластичної операції, а лише прибирає вікові деформації тканин обличчя. Нитковий ліфтинг поверне обличчю чіткі обриси, пружність і щільність шкіри, власне, той вигляд, який мало обличчя 5 - 10 років тому.

Лише спеціаліст вищої кваліфікації може зробити цю процедуру якісно, з ювелірною точністю, і саме такі спеціалісти виконують нитковий ліфтинг в клініці Genesis у Львові.


 

Суттєвим моментом на користь вибору підтяжки нитками є значно нижча ціна лігатурного ліфтингу у порівнянні з класичною хірургічною підтяжкою обличчя, а також значно коротший період реабілітації!

 

ПОКАЗАННЯМИ ДО НИТКОВОГО ЛІФТИНГУ ОБЛИЧЧЯ Є НАЯВНІ ОЗНАКИ ДЕФОРМАЦІЙНОГО СТАРІННЯ:

 

- опущення тканин лоба, опущення брів, кутиків очей;


- поглиблення носогубних складок;


- опущення кутиків губ;


- поява брилів;


- деформація контурів обличчя;


- нечітка лінія підборіддя, зміна кута між підборіддям і шиєю, подвійне підборіддя.

 

Обсяг втручання може бути різним залежно від ступеню і особливостей вікової деформації обличчя у конкретного пацієнта. Підтяжка нитками може виконуватись в окремих зонах: наприклад, підтяжка лише верхньої третини обличчя, або нижньої третини, або в комплексі по всіх зонах обличчя.

Лігатурними нитками можна скоригувати бажані ділянки обличчя, закріпити тканини в певному положенні. Крихітні розрізи, що залишаються, загоюються швидко і стають непомітними. Достатньо лише однієї процедури.

ПІДТЯЖКА ОБЛИЧЧЯ НИТКАМИ APTOS

В КЛІНІЦІ GENESIS У ЛЬВОВІ

 

 • Перед процедурою обов’язково потрібна консультація пластичного хірурга. Лікар має всебічно оцінити стан шкіри, м’язів обличчя, ступінь опущення м’яких тканин і скласти разом з пацієнтом детальний індивідуальний план заходів з покращення і омолодження. Адже всі люди різні, процеси старіння відбуваються у кожного з індивідуальними особливостями, і тільки досвідчений спеціаліст з естетичної медицини і пластичної хірургії може надати кваліфіковану консультацію і передбачити результат того чи іншого виду втручання для конкретного пацієнта з урахуванням його віку, стану тканин обличчя, тощо.

 • На допомогу пластичному хірургу клініка Genesis має унікальне обладнання: систему комп’ютерного 3D моделювання Vectra XT, що дозволяє показати на екрані, як буде виглядати обличчя пацієнта після підтяжки нитками Аптос.

 • Під час консультації пластичний хірург також визначає обсяг і зони втручання, точки корекції, розробляє індивідуальну схему установки лігатурних ниток та вибирає тип ниток, що найкраще підходить в даному конкретному випадку.

ЛІГАТУРНІ НИТКИ APTOS

<p style="text-align:center"><span style="font-size:24px"><span style="color:#e67e22"><strong>ЛІГАТУРНІ НИТКИ APTOS</strong></span></span></p>

Для підтяжки наша клініка використовує нитки Aptos різних видів: нитки, що розсмоктуються і такі, що не розсмоктуються.

Нитки, що самі розсмоктуються (з полімолочної кислоти, з поліпропілену), здебільшого використовують для молодих пацієнтів з незначними проявами вікової деформації обличчя. Ефект підтяжки такими нитками триває 2 - 3 роки.


Нитки, що не розсмоктуються, використовують при значних проявах вікової деформації обличчя, і результат підтяжки буде помітний до 5 років. Лігатурні нитки Aptos мають зазубринки, розташовані “ялинкою”, вони фіксують тканини в певному положенні і не дозволяють тканинам обличчя знову опускатись до низу під впливом гравітації.


Нитки Аптос (їх існує 7 видів, що відрізняються за матеріалом і фактурою) сертифіковані, повністю безпечні для здоров’я, біосумісні і стимулюють вироблення дермою власного колагену!

ЯК ПРОХОДИТЬ ПРОЦЕДУРА ТРЕДЛІФТИНГУ ОБЛИЧЧЯ:

 

 • лікар визначає точки корекції;

 • обличчя очищається та обробляється антисептиком;

 • виконується знеболювання (місцева анестезія);

 • через маленькі проколи у непомітних місцях (наприклад, на волосистій частині голови) за допомогою ультратонких стерильних голок вводяться лігатурні нитки Aptos, що закріплюють м’язово-сухожильний каркас обличчя в потрібному положенні.

 

Процедура відбувається в умовах повної стерильності і безпечності для пацієнта і триває близько години.

Короткий реабілітаційний період триває лише 5 днів. За цей час сходить набряк, а повністю всі сліди набряку зникають до 10 - 14 днів.

Протягом двох - трьох тижнів не можна відвідувати сауну, басейн, засмагати, робити косметичні процедури і масаж. Перший тиждень після підтяжки бажано обмежити фізичну активність і виключити фізичний вплив на зону, де проводилась маніпуляція. Рекомендовано контролювати міміку обличчя і не робити інтенсивних жувальних рухів щелепами.

РЕЗУЛЬТАТ НИТКОВОЇ ПІДТЯЖКИ ОБЛИЧЧЯ:

 

 • піднята верхня частина обличчя зробить погляд відкритим, свіжим;

 • чіткий овал обличчя;

 • зменшення носогубних складок і виправлення їх асиметрії;

 • підняття кутиків губ;

 • підняття брів, кутиків очей;

 • прибирається нависання шкіри на шиї, подвійне підборіддя;

 • розгладжується поверхня шкіри обличчя;

 • зменшуються зморшки;

 • вцілому обличчя пацієнта набуває природного молодого вигляду із збереженням його індивідуальності.

 

Щоб оцінити результат, ми зробимо Ваше фото після періоду реабілітації і Ви зможете порівняти їх з Вашими зображеннями, зробленими в клініці перед підтяжкою.

МІНІМАЛЬНИЙ РИЗИК — І ШВИДКИЙ ТРИВАЛИЙ ЕФЕКТ!

 


Нитки Aptos мають високу біосумісність і не шкодять організму, не викликаючи алергічної реакції. А крихітні проколи шкіри, через які вводяться мезонитки, загоюються швидко і жодних помітних слідів не залишається.

Ефект від тредліфтингу обличчя триває від 2 до 5 років, в залежності від виду лігатурних ниток Aptos, що використовувались. Численні відгуки пацієнтів нашої клініки у Львові, що спробували підтяжку обличчя нитками Aptos на собі, свідчать про високу ефективність і доступність цього способу омолодження.


 

Уникнути вікових змін не вдається нікому, але є безліч можливостей загальмувати цей процес і навіть повернути плин часу назад, принаймні зовні. Скористайтесь такою можливістю, а досвідчені спеціалісти клініки Genesis у Львові зроблять все можливе, щоб Ваша молодість, краса і здоров’я зберігались якомога довше!

1 050 $ (РОЗРАХУНОК ВІДБУВАЄТЬСЯ У ГРИВНЕВОМУ ЕКВІВАЛЕНТІ ЗА АКТУАЛЬНИМ КУРСОМ)