Лігатурний ліфтинг обличчя

Записатися на візит

Лігатурний ліфтинг, або тредліфтинг обличчя — являє собою підтяжку нитками без операції. Революційний метод підтяжки обличчя, що є менш інвазивною альтернативою повноцінній хірургічній підтяжці шкіри.

Коли вік вже дається взнаки, але стан шкіри ще дозволяє не поспішати з великою операцією з підтяжки обличчя, або у випадку, коли людина боїться чи не бажає робити пластичну операцію, варто застосувати цей малоінвазивний спосіб ліфтингу шкіри обличчя.

Що важливо — лігатурний ліфтинг не змінює власні риси обличчя, як це іноді буває після повноцінної пластичної операції, а лише прибирає вікові деформації тканин обличчя.

Нитковий ліфтинг поверне обличчю чіткі обриси, пружність і щільність шкіри, власне, той вигляд, який мало обличчя 5 - 10 років тому.

Лише спеціаліст вищої кваліфікації може зробити цю процедуру якісно, з ювелірною точністю, і саме такі спеціалісти виконують нитковий ліфтинг в клініці Genesis у Львові.

Суттєвим моментом на користь вибору підтяжки нитками є значно нижча ціна лігатурного ліфтингу у порівнянні з класичною хірургічною підтяжкою обличчя, а також значно коротший період реабілітації.

Показаннями до ниткового ліфтингу обличчя є наявні ознаки деформаційного старіння:

- опущення тканин лоба, опущення брів, кутиків очей;

- поглиблення носогубних складок;

- опущення кутиків губ;

- поява брилів;

- деформація контурів обличчя;

- нечітка лінія підборіддя, зміна кута між підборіддям і шиєю, подвійне підборіддя.

Обсяг втручання може бути різним залежно від ступеню і особливостей вікової деформації обличчя у конкретного пацієнта.

Підтяжка нитками може виконуватись в окремих зонах: наприклад, підтяжка лише верхньої третини обличчя, або нижньої третини, або в комплексі по всіх зонах обличчя.

Лігатурними нитками можна скоригувати бажані ділянки обличчя, закріпити тканини в певному положенні. Крихітні розрізи, що залишаються, загоюються швидко і стають непомітними.

Достатньо лише однієї процедури.

Підтяжка обличчя нитками Aptos в клініці Genesis у Львові

Перед процедурою обов’язково потрібна консультація пластичного хірурга. Лікар має всебічно оцінити стан шкіри, м’язів обличчя, ступінь опущення м’яких тканин і скласти разом з пацієнтом детальний індивідуальний план заходів з покращення і омолодження. Адже всі люди різні, процеси старіння відбуваються у кожного з індивідуальними особливостями, і тільки досвідчений спеціаліст з естетичної медицини і пластичної хірургії може надати кваліфіковану консультацію і передбачити результат того чи іншого виду втручання для конкретного пацієнта з урахуванням його віку, стану тканин обличчя, тощо.

На допомогу пластичному хірургу клініка Genesis має унікальне обладнання: систему комп’ютерного 3D моделювання Vectra XT, що дозволяє показати на екрані, як буде виглядати обличчя пацієнта після підтяжки нитками Аптос.

Під час консультації пластичний хірург також визначає обсяг і зони втручання, точки корекції, розробляє індивідуальну схему установки лігатурних ниток та вибирає тип ниток, що найкраще підходить в даному конкретному випадку.

Лігатурні нитки Aptos

Для підтяжки наша клініка використовує нитки Aptos різних видів: нитки, що розсмоктуються і такі, що не розсмоктуються. Нитки, що самі розсмоктуються (з полімолочної кислоти, з поліпропілену), здебільшого використовують для молодих пацієнтів з незначними проявами вікової деформації обличчя. Ефект підтяжки такими нитками триває 2-3 роки.

Нитки, що не розсмоктуються, використовують при значних проявах вікової деформації обличчя, і результат підтяжки буде помітний до 5 років.

Лігатурні нитки Aptos мають зазубринки, розташовані “ялинкою”, вони фіксують тканини в певному положенні і не дозволяють тканинам обличчя знову опускатись до низу під впливом гравітації.

Нитки Аптос (їх існує 7 видів, що відрізняються за матеріалом і фактурою) сертифіковані, повністю безпечні для здоров’я, біосумісні і стимулюють вироблення дермою власного колагену.

Як проходить процедура тредліфтингу обличчя:

- лікар визначає точки корекції;

- обличчя очищається та обробляється антисептиком;

- виконується знеболювання (місцева анестезія);

- через маленькі проколи у непомітних місцях (наприклад, на волосистій частині голови) за допомогою ультратонких стерильних голок вводяться лігатурні нитки Aptos, що закріплюють м’язово-сухожильний каркас обличчя в потрібному положенні.

Процедура відбувається в умовах повної стерильності і безпечності для пацієнта і триває близько години.

Короткий реабілітаційний період триває лише 5 днів. За цей час сходить набряк, а повністю всі сліди набряку зникають до 10 - 14 днів.

Протягом двох-трьох тижнів не можна відвідувати сауну, басейн, засмагати, робити косметичні процедури і масаж. Перший тиждень після підтяжки бажано обмежити фізичну активність і виключити фізичний вплив на зону, де проводилась маніпуляція. Рекомендовано контролювати міміку обличчя і не робити інтенсивних жувальних рухів щелепами.

Результат ниткової підтяжки обличчя:

- піднята верхня частина обличчя зробить погляд відкритим, свіжим;

- чіткий овал обличчя;

- зменшення носогубних складок і виправлення їх асиметрії;

- підняття кутиків губ;

- підняття брів, кутиків очей;

- прибирається нависання шкіри на шиї, подвійне підборіддя;

- розгладжується поверхня шкіри обличчя;

- зменшуються зморшки;

- вцілому обличчя пацієнта набуває природного молодого вигляду із збереженням його індивідуальності.

Щоб оцінити результат, ми зробимо Ваше фото після періоду реабілітації і Ви зможете порівняти їх з Вашими зображеннями, зробленими в клініці перед підтяжкою.

Мінімальний ризик — і швидкий тривалий ефект

Нитки Aptos мають високу біосумісність і не шкодять організму, не викликають алергічної реакції.

Крихітні проколи шкіри, через які вводяться мезонитки, загоюються швидко і жодних помітних слідів не залишається.

Ефект від тредліфтингу обличчя триває від 2 до 5 років, в залежності від виду лігатурних ниток Aptos, що використовувались.

Відгуки пацієнтів нашої клініки у Львові, що спробували підтяжку обличчя нитками Aptos на собі, свідчать про високу ефективність і доступність цього способу омолодження.

Уникнути вікових змін не вдається нікому, але є безліч можливостей загальмувати процес і навіть повернути плин часу назад, принаймні зовні. Скористайтесь такою можливістю, а досвідчені спеціалісти клініки Genesis у Львові зроблять все можливе, щоб Ваша молодість, краса і здоров’я зберігались якомога довше.

900 EUR (РОЗРАХУНОК ВІДБУВАЄТЬСЯ У ГРИВНЕВОМУ ЕКВІВАЛЕНТІ ЗА АКТУАЛЬНИМ КУРСОМ)