Ендопротезування гомілок

Записатися на візит

 

Ендопротезування гомілок — це пластична операція, що виправляє естетичні недоліки ніг

 

Якщо у людини непропорційно мала товщина гомілок по відношенню до інших частин тіла, або наявна асиметрія — одна з гомілок помітно тонша за другу, чи ноги помітно викривлені, цим естетичним недолікам зарадить ендопротезування гомілок, або круропластика.

Ендопротезування гомілок виконують з використанням імплантатів (ендопротезів), що заповнюють недостатній об’єм там, де це потрібно. Також для пластики ніг може застосовуватись ліпофілінг.

ПОКАЗАННЯ ДО ЕНДОПРОТЕЗУВАННЯ ГОМІЛОК:

 

 • вроджена асиметрія гомілок;

 • недостатньо розвинені м’язи гомілок;

 • індивідуальні особливості анатомічної будови ніг, що потребують корекції з естетичних міркувань (кривизна ніг, непропорційно тонкі ноги в нижній частині);

 • атрофія м’язів гомілок після перенесених захворювань, зокрема, неврологічних;

 • наслідки травми гомілки, що вплинули на зовнішній вигляд ноги.

 

Ендопротезування гомілок дозволяє покращити естетичний вигляд ніг, форму, контур ніг, усунути кривизну ніг, за потреби збільшити об’єм однієї або обох гомілок.

Якісну пластику ніг можна зробити у Львові, в клініці пластичної хірургії та естетичної медицини Genesis. Сучасна методика ендопротезування гомілок є цілком безпечною, а силіконові імплантати, що застосовуються в нашій клініці, сертифіковані і не шкодять здоров’ю.

ЯК ПРОХОДИТЬ ЕНДОПРОТЕЗУВАННЯ ГОМІЛОК

В КЛІНІЦІ GENESIS У ЛЬВОВІ

 

 • Якщо Ви відчуваєте естетичний дискомфорт через форму ніг і бажаєте виправити недоліки зовнішності за допомогою пластичної хірургії, запишіться на консультацію до пластичного хірурга в клініку Genesis. На консультації лікар вислухає Ваші побажання, зробить фотознімки, та за допомогою інноваційної системи Vectra XT здійснить 3D моделювання майбутнього результату операції з ендопротезування гомілок, яке ви зможете побачити прямо на екрані комп’ютера. Пластичний хірург також індивідуально для Вас підбирає відповідні імплантати (за формою, розміром). Якщо лікар не виявить у Вас протипоказань до пластики, призначається дата операції і Ви проходите у нас в клініці повне передопераційне обстеження, включно з пакетом аналізів.

 • Пластичний хірург поінформує Вас докладно про підготовку, хід операції, реабілітацію, а також повідомить, яка буде ціна ендопротезування гомілок у вашому конкретному випадку. Операція з ендопротезування гомілок виконується під загальним наркозом. В нашій клініці при пластичних операціях застосовують газовий наркоз, що легко переноситься пацієнтами, і вихід з наркозу відбувається швидко та без побічних ефектів.

 • В ході операції пластичний хірург через невеликий розріз у підколінній ямці формує “кишеньку” між двома м’язами гомілки, в яку вставляється підібраний силіконовий імплантат. Цей ендопротез розміщується або з внутрішнього боку, або з задньої сторони гомілки. Триває операція ендопротезування гомілок 1 - 2 години. В завершення операції на розрізи накладаються шви. На ноги надягаються компресійні панчохи для запобігання ускладненням, пришвидшення загоєння і зменшення набряків.

 • Після ендопротезування гомілок ви залишаєтесь в клініці на 1 добу. Для вашого комфортного перебування в клініці і швидкого відновлення у нас є одномісні нові палати, до Ваших послуг — кваліфікований післяопераційний догляд нашого медичного персоналу та якісне триразове харчування.

 • Перший час після ендопротезування гомілок пацієнт може мати больові відчуття в прооперованій області, відчувати натягнутість в гомілках, набряклість стоп. Згодом ці симптоми минають. Після повернення додому слід носити компресійну білизну ще місяць. Повернутись до свого звичного робочого режиму можна через тиждень-два після операції, однак без фізичних навантажень. Через два місяці після ендопротезування гомілок буде дозволено повернутись до активних занять спортом.

 • Коли закінчиться період реабілітації після пластики ніг, Ви приходите в клініку на огляд до свого пластичного хірурга. Лікар зробить порівняльні фото, щоб Ви могли оцінити естетичне покращення, яке дала операція з ендопротезування гомілок. Результат від пластики ніг шляхом ендопротезування залишається на все життя. А маленькі рубці від розрізів, розташовані в підколінній складці, зовсім непомітні.

Клініка Genesis піклується про ваше здоров’я та красу. Тільки у нас найновітніше обладнання для корекції фігури, для омолодження обличчя і боротьби з всіма можливими естетичними проблемами шкіри.

3 800 $ (РОЗРАХУНОК ВІДБУВАЄТЬСЯ У ГРИВНЕВОМУ ЕКВІВАЛЕНТІ ЗА АКТУАЛЬНИМ КУРСОМ)