Масаж: всі види

Записатися на візит

АВТОРСЬКИЙ ГЛИБОКИЙ МАСАЖ «DEEP RELAX» (120 ХВ) 2 050 ГРН

Авторський глибокий масаж покращує загальний стан організму, знімає емоційне навантаження, позитивно впливає на імунну, периферичну системи організму, знімає м’язеву скутість. Рекомендований при тривалому м'язевому і нервовому перенапруженні, дратівливості, почутті тривоги, перевтомі, безсонні, синдромі хронічної втоми і астенічних станах.запускає внутрішні резерви саморегуляції і відновлення ресурсів організму, підвищує працездатність.


РОЗСЛАБЛЯЮЧИЙ МАСАЖ (60 ХВ) 750 ГРН


РОЗСЛАБЛЯЮЧИЙ МАСАЖ (90 ХВ) 1 100 ГРН


МАСАЖ ОЗДОРОВЧИЙ (60 ХВ) 850 ГРН

Оздоровчий масаж позитивно діє на периферичну нервову систему. Покращує трофіку м’язів, кровообіг, самопочуття, знімає загальну напругу, нормалізує сон. Рекомендується в профілактичних та лікувальних цілях. Оздоровчий масаж відновлює енергетичний баланс, приводить в норму емоційний фон.


МАСАЖ ЗОНАЛЬНИЙ (30 ХВ) 550 ГРН

З урахування показів клієнта після його консультації в клініці, пропонується зональний масаж для опрацювання конкретної ділянки тіла.


МАСАЖ ОБЛИЧЧЯ (60 ХВ) 1 050 ГРН


МАСАЖ СПОРТИВНИЙ (60 ХВ) 1 050 ГРН

Мета спортивного масажу - відновлення організму після важкої фізичної активності, загальна мобілізація. Спортивний масаж розширює функціональні можливості організму. Рекомендується перед змаганнями та тренуваннями для активації функцій організму, попередження спортивних травм і болю.


ПІСЛЯОПЕРАЦІЙНИЙ ЛІМФОДРЕНАЖ (1 ЗОНА) 700 ГРН


ПІСЛЯОПЕРАЦІЙНИЙ ЛІМФОДРЕНАЖ (2 ЗОНИ) 950 ГРН


ЛІМФОДРЕНАЖНИЙ МАСАЖ (60 ХВ) 1 050 ГРН


ЛІМФОДРЕНАЖНИЙ МАСАЖ З МОДЕЛЮЮЧИМ МУССОМ (60 ХВ) 1 250 ГРН

Лімфодренажний масаж сприяє покращенню лімфовідтоку, знаттю напруги, звільненню тканин організму від токсинів, виведенню надлишкової рідини з організму. Живить епідерміс активними компонентами, покращує його еластичність та пружність.


ЛІМФОДРЕНАЖНИЙ МАСАЖ (90 ХВ) 1 550 ГРН

Лімфодренажний масаж сприяє покращенню лімфовідтоку, знаттю напруги, звільненню тканин організму від токсинів, виведенню надлишкової рідини з організму. 


АНТИЦЕЛЮЛІТНИЙ МАСАЖ ЗОНАЛЬНИЙ (1 ЗОНА) 1 050 ГРН


НЕЙРОСЕДАТИВНИЙ МАСАЖ (60 ХВ) 950 ГРН

Нейроседативний масаж — це системний вплив на нервові закінчення, що сприяють зняттю стресу, а також його проявів. Зокрема, ця техніка допомагає позбутися безсоння, підвищеної втомлюваності, апатії. У процесі масажу досягається глибока релаксація. Знімаючи напругу з конкретних ділянок тіла, нейроседативний масаж розслабляє і всю нервову систему, приводить людину в стан гармонії.


МОДЕЛЮЮЧИЙ МАСАЖ БАМБУКОМ (1 ЗОНА) (30 ХВ) 550 ГРН


МАСАЖ БАМБУКОВИМИ ПАЛИЧКАМИ (90 ХВ) 1 150 ГРН


МАСАЖ ГРУДНОГО ТА ПОПЕРЕКОВОГО ВІДДІЛІВ ХРЕБТА (60ХВ) 1 050 ГРН


МАСАЖ ДЛЯ ВАГІТНИХ (60 ХВ) 1 050 ГРН