МАСАЖ: всі види

Записатися на візит

Масаж оздоровчий (60 хв) - 800 ГРН

Оздоровчий масаж позитивно діє на периферичну нервову систему. Покращує трофіку м’язів, кровообіг, самопочуття, знімає загальну напругу, нормалізує сон. Рекомендується в профілактичних та лікувальних цілях. Оздоровчий масаж відновлює енергетичний баланс, приводить в норму емоційний фон.

 

Масаж оздоровчий з моделюючим муссом (60 хв) - 1 000 ГРН

Оздоровчий масаж позитивно діє на периферичну нервову систему. Покращує трофіку м’язів, кровообіг, самопочуття, знімає загальну напругу, нормалізує сон. Рекомендується в профілактичних та лікувальних цілях. Оздоровчий масаж відновлює енергетичний баланс, приводить в норму емоційний фон. Живить епідерміс активними компонентами, покращує його еластичність та пружність.

 

Масаж зональний (30 хв) - 500 ГРН

З урахування показів клієнта після його консультації в клініці, пропонується зональний масаж для опрацювання конкретної ділянки тіла.

 

Масаж розслабляючий (60 хв) - 700 ГРН

Дія розслаблюючого масажу спрямована на максимальне розслаблення, зняття стресу та напруги у м’язах. Процедура приємна і корисна, підвищує тонус усього організму, надає бадьорості, свіжості та гарного настрою. Розслаблюючий масаж діє як відмінний антидепресант.

 

Масаж розслабляючий з моделюючим муссом (60 хв) - 900 ГРН

Дія розслаблюючого масажу спрямована на максимальне розслаблення, зняття стресу та напруги у м’язах. Процедура приємна і корисна, підвищує тонус усього організму, надає бадьорості, свіжості та гарного настрою. Розслаблюючий масаж діє як відмінний антидепресант. Живить епідерміс активними компонентами, покращує його еластичність та пружність.

 

Масаж спортивний (60 хв) - 1 000 ГРН

Мета спортивного масажу - відновлення організму після важкої фізичної активності, загальна мобілізація. Спортивний масаж розширює функціональні можливості організму. Рекомендується перед змаганнями та тренуваннями для активації функцій організму, попередження спортивних травм і болю.

 

Масаж обличчя (60 хв) - 1 000 ГРН

 

Масаж прес-ролинг (60 хв) - 1 200 ГРН

Масаж виконується передпліччям та кулаками. Суть масажу є катаючі рухи та зміщення тканин.