Консультація з 3D - моделюванням Vectra XT

Записатися на візит

Vectra XT - повне 3D - моделювання Твого майбутнього тіла, обличчя та грудей!

Vectra XT дозволить побачити результат пластичної операції до того, як вона буде проведена, що допоможе усунути ймовірні незадоволеності ефектом від процедури, адже пацієнт заздалегідь знатиме, які зміни на нього очікують.

Модель VECTRA XT, виробництва США - унікальний діагностичний центр останнього покоління!


Діагностика VECTRA XT пропонує 3 програми:

FACE sculptor: призначений для створення реалістичних моделей обличчя: формування та оцінка об’ємних зображень, планування ринопластики, корекція підборіддя, результати ін’єкції краси, шліфування, операційного та безопераційного ліфтингу.

BEAST sculptor: використовується при формуванні 3D - зображень бюста: візуалізація збільшення бюста, підбір необхідних імплантів (форма, обсяг, виробник), планування результатів мастопексії і пересадки жирової тканини.

BODY sculptor: дозволяє планувати і оцінювати результат при підтяжці живота, ліпосакції, збільшенні сідниць, лікуванні целюліту, зміні обсягу жирових відкладень.

Сучасні технології дозволяють мінімізувати небажані післяопераційні результати, підготуватися до майбутніх змін в зовнішності і узгодити бажання пацієнта та бачення лікаря для подальшої роботи. Якщо Ви давно мрієте побачити, як будете виглядати, після корекції бажаної зони - запишіться на консультацію у клініку Genesis і ми разом втілимо Ваше бажання у реальність!


Консультація з 3D - моделюванням Vectra XT - 1 300 ГРН

Повторна консультація з 3D - моделюванням Vectra XT - 600 ГРН