Vaser Lipo 4HD

Vaser Lipo 4HD


Величезною перевагою методики VASER є те, що видалені жирові клітини не втрачають своєї життєздатності, їх можна використати для ліпофілінгу.

За бажанням пацієнта пластичний хірург може поєднати операцію ліпосакції з ліпоскульптуруванням, кардинально вдосконаливши фігуру лише за одну процедуру.


Інноваційна ліпосакція та ліпоскульптурування VASER® Lipo 4HD в клініці Genesis у Львові!

Як працює система

 

 

Технологія VASER вивела естетичну медицину на новий світовий рівень.

Інноваційна методика, запатентована в США, VASER® Lipo 4HD  це не просто назва апарату, а ціла методика створення ідеальних форм!

Унікальність технології VASER Lipo дозволяє вдосконалити тіло практично у всіх зонах. Основне призначення Vaser —  проведення комплексних процедур контурної корекції фігури, включаючи:

  • ліпоскульптурування 360`;

  • HiDef ліпопластику;

  • ліпофілінг.

Принцип дії у використанні однойменного апарату VASER Lipo такий: жирова тканина за своєю структурою доволі рихла, менш щільна, аби відділити жирові клітини одну від одної, в жирову тканину спершу вводять спеціальний розчин на основі фізрозчину для насичення тканин рідиною, у тому числі і для знеболення. І тоді вже введений тонкий ультразвуковий зонд VASER Lipo випромінює високочастотні звукові хвилі, відділяючи жирові клітини одну від одної, таким чином руйнуючи жирову тканину. Відокремлені адипоцити (жирові клітини), що накопичуються, у вигляді емульсії виводяться через тонкі канюлі.

Зокрема, звукові хвилі не руйнують більш щільні структури, тобто, а ні судини, а ні нерви чи будь-які інші елементи підшкірного шару не пошкоджуються під час цієї процедури.

Величезною перевагою методики VASER Lipo є те, що видалені жирові клітини не втрачають своєї життєздатності, їх можна використати для ліпофілінгу (збільшення власним жиром інших частин тіла). За бажанням пацієнта пластичний хірург може поєднати операцію ліпосакції з ліпоскульптуруванням: наприклад, забрати зайвий жир з живота та змоделювати “бразильські” сідниці чи збільшити за рахунок власного жиру розмір грудей, кардинально вдосконаливши фігуру лише за одну процедуру.

Ультразвукова VASER  ліпосакція є найбільш дбайливою тілоконтуруючою операцією, що залучає все більше лікарів та пацієнтів пластичної хірургії в усьому світі. В цілому, унікальна технологія VASER дозволяє вдосконалити тіло практично у всіх зонах.

Альтернатива суворим методам традиційної ліпосакції — VASER® Lipo 4HD є малоінвазивним  та значно ефективнішим методом ліпосакції.


            Якщо Ви давно шукали, де в Україні роблять VASER – ліпосакцію будь-якої частини тіла, ми радо вітаємо Вас у клініці естетики Genesis

 

Показання

- видалення локальних жирових відкладень для корекції фігури;

- зниження маси тіла;

- ліпофілінг - збільшення об’ємів будь-яких ділянок обличчя та тіла;

- високоточне скульптурування тіла;  

- додаткова методика для зменшення товщини підшкірного жиру.

 

Переваги

- видалення до 10 кг жиру;

- повернення до звичайного способу життя вже з наступного дня;

 

- можливість використання власного жиру, для створення ідеальних форм;

- тривалість операції – 30 / 120 хв;

 

- проведення моделювання навіть у найбільш чутливих зонах;

- виключення будь-яких побічних явищ, завдяки точному впливу ультразвуку;

 

Сертифікація

- ISO 13485

- The American Society of Plastic Surgeons, ASPS