Ulthera System

Ulthera System

ULTHERA – єдина система, одобрена FDA для безхірургічної корекції обличчя, шиї та декольте.

Як працює система

Безопераційний SMAS-ліфтин є оптимальним рішенням для пацієнтів, які хочуть молодо виглядати, але не наважуються на пластичну хірургію, для тих, хто прагне вираженого результату без реабілітаційного періоду.

Система Ulthera System (США) призначена для неінвазивного дерматологічного моделювання та ліфтингу дерми верхньої та нижньої частини тіла, шиї і декольте та лікування гіпергідрозу пахової ділянки. Прикладання мікрофокусованого звуку на глибину 1,5-4,5 мм приводить до зміни фізіологічних характеристик, що стимулює утворення нового колагену і еластину. 

Ультразвук працює на точно оптимальній глибині, що веде до скорочення і ущільнення SMAS, забезпечуючи швидкий об'ємний ліфтинг м'яких тканин обличчя, зони шиї і декольте. 

Результат процедури є накопичувальним. Протягом 4 місяців спостерігається покращення стану та структури шкіри. Кінцевий результат можна оцінити через 6 місяців. Тривалість ефекту коливається від 1 до 2 років.

Показання

  • втрата чіткості овалу обличчя;
  • порушення геометрії обличчя;
  • опущеність повік, брів, кутиків губ;
  • зморшки;
  • друге підборіддя;
  • грижові та малярні мішки.

Переваги

- ULTHERA - найефективніша і єдина в світі апаратна технологія, яка визнана науковою спільнотою повністю безпечною і альтернативною пластичною хірургією!

ULTHERA – єдина система, одобрена американським FDA (Управлінням з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США). Тривалість ефекту: від 1 до 2 років

ULTHERA – єдина неінвазивна апаратна технологія, яка дозволяє лікарю бачити тканини, з якими він працює, використовуючи запатентовану технологію візуалізації, гарантуючи точність та безпечність процедури.

Сертифікація

Свідченням рівня сертифікації та оригінальності апарату в клініці Genesis є Кристал компанії Ulthera (США), який підтверджує високий рівень кваліфікації спеціалістів клініки Genesis в проведенні безхірургічної корекції обличчя, шиї та декольте.