Artas iX робот для пересадки волосся

Artas iX робот для пересадки волосся


ARTAS iX — унікальний робот останнього покоління, що не має аналогів у світі. Він обладнаний відеосистемою з високим розширенням та унікальною двохголковою системою для вилучення графтів.

Робот ARTAS iX використовують сьогодні у найкращих клініках США та Європи. Методом з трансплантації волосся вже успішно скористались відомі люди та зірки шоу-бізнесу.


Відтепер не має потреби їхати за кордон: пересадка волосся роботом Artas iX доступна вже у Львові.

Як працює система

 

Роботизована система відновлення волосся ARTAS® включає в себе додаток Artas Hair Studio, за допомогою якого перед проведенням самої процедури, відбувається передопераційне планування та моделювання результатів, які Ви отримаєте наприкінці лікування. На екрані Ви матимете змогу побачити 3-D модель своєї майбутньої зачіски. Робот Artas iX за допомогою 3-D фотографій, автоматично аналізує густоту волосяного покриву, напрямок росту волосся, структуру, довжину та колір.

Вилучаючи фолікули для пересадки, Artas iX аналізує у донорській зоні кількість волосин по сусідству, щоб в подальшому на потилиці не було помітно жодних слідів вилучення. Інтелектуальна машина самостійно робить розмітку зони майбутньої пересадки волосся та розрахунок, як розподілити імплантати таким чином, аби не пошкодити здорове волосся в зоні пересадки. 

Процедура являється менш інвазивною,безболісною та абсолютно комфортною для пацієнта, без помітних рубців в подальшому. Трансплантація волосся відбувається під постійним контролем хірурга-трансплантолога. Роботизована трансплантація волосся Artas iX відбувається в рази швидше, аніж пересадка вручну, відповідно, вилучені фолікули менше часу проводять поза організмом тав результаті значно краще приживаються.

Після трансплантації волосся роботом Artas іХ Ви отримаєте природний, естетичний та довготривалий результат на все життя. Пересаджене з потилиці волосся не буде руйнуватися Вашими власними гормонами, оскільки воно має вроджену стійкість до впливу дигідротестостерону. Пересаджене волосся, Ви зможете підстригати, вкладати, моделювати і навіть фарбувати за бажанням.


                                         Отримайте пишну та природну шевелюру за допомогою малоінвазивних методів відновлення волосся в клініці Genesis. 

 

Показання

- андрогенна алопеція;

- рубцева алопеція (травми, опіки,післяопераційні рубці);

- тракційна алопеція (коли носять сильно затягнуті хвости на голові, як правило у жінок);

- корекція передньої лінії росту волосся;

- стрес та радіація (як провокуючі фактори, які посилюють випадіння волосся);

 

Переваги

  • Ви заздалегідь побачите 3-D модель своєї майбутньої зачіски;

 

 

  • Artas iX здатний підготувати до 2000 мікроотворів на годину, що в кілька разів швидше, ніж при класичній пересадці;

 

  • скорочення часу операції з трансплантація волосся роботом Artas iX з 6-12 годин до 1-3.