ENDYMED 3 DEEP PRO

ENDYMED 3 DEEP PRO

Технологія 3DEEP - це новітня методика, застосована в області естетичної медицини, розроблена і запатентована компанією EndyMed (Ізраїль). Забезпечує безпрецедентні клінічні ефекти в процедурах ліфтингу, зміцнення шкіри, корекції зморшок, лікування рубців і розтяжок, акне і постакне, зменшення гіперпігментації. Багатофункціональна апаратна платформа EndyMed пропонує комплексну RF-терапію, включаючи фракційну поверхневу абляцию (FSR), об'ємне ремоделювання шкіри за допомогою мікроголки і вакуумний вплив.

Як працює система

Маніпула 3 DEEP Intensif дозволяє проводити процедури глибокого 3D-ремоделювання і омолодження шкіри з метою її ущільнення і зміцнення, розгладжування зморшок, а також лікування атрофічних рубців постакне, травматичних шрамів і стрій на тілі. Мікроголкова технологія 3DEEP Intensif доставляє енергію відразу в дерму в оптимальному терапевтичному обсязі при мінімальному впливі на епідерміс, стимулюючи потужний синтез нового колагену і еластину.

 

Маніпула 3 DEEP FSR спрямована на коригування проблемних ділянок шкіри обличчя і тіла. Дана технологія призначена для фракційного омолодження і лікування нерівностей шкіри, гіперпігментації, розгладження зморшок і шрамів, атрофічних рубців і постакне на обличчі, травматичних шрамів на тілі. Ефект досягається максимально безпечно.

 

Маніпула 3 DEEP MiniShaper розроблена спеціально для усунення локальних жирових відкладень і підтяжки шкіри в малих зонах - субментальна зона, V-зона (нижня третина обличчя), руки, коліна. MiniShaper працює на основі сфокусованої 3 DEEP технології з глибиною прогріву до 8 мм. Для MiniShaper розроблений спеціальний протокол для підтяжки овалу обличчя, в результаті якого підтягуються «брилі», забирається друге підборіддя, і виходить молодий окреслений контур. Процедура комфортна і ефективна. Не вимагає відновного періоду, отже, може проводитися в будь-який час.

 

Маніпула 3 DEEP iFine розроблена спеціально для обробки периорбітальної і периоральної зон. Ергономічна форма iFine дозволяє з ювелірною точністю проводити процедури на тонкій шкірі цих складних зон. Спеціальна конфігурація маніпули дозволяє ефективно і безпечно стимулювати процеси омолодження делікатної шкіри зон навколо очей і навколо губ. Процедури з 3DEEP iFine дозволяють отримати 100% задоволеність клієнтів бажаючих отримати природний результат омолодження периорбітальної зони, яка складно піддається корекції.

 

Манипула 3 DEEP Contour - застосовується для зменшення обсягів тіла, моделювання і підтяжки фігури, ефективного усунення целюліту і розтяжок. Поєднання застосування вакууму і 3DEEP енергії активізує лімфатичну систему, покращує мікроциркуляцію, стимулює ліполіз.

Показання

  • Гусячі лапки, зморшки навколо очей;
  • Розширені пори та постакне;
  • Рубці та розтяжки;
  • Мімічні зморшки;
  • Птоз шкіри обличчя;
  • Нерівномірна структура шкіри;
  • Пігментні плями;
  • Випадіння волосся;
  • Гіпергідроз підпахових ділянок.

Переваги

Ретельно продумана конструкція системи EndyMed PRO є багатофункціональною, обладнана декількома типами маніпул для роботи в різних ділянках обличчя та тіла.

Система EndyMed PRO автоматично вимірює повний електричний опір тканин, що забезпечує точне дозування енергії у тканинах, в залежності від індивідуальної електричної провідності шкіри кожного пацієнта.

Гарантований результат від лікарів клініки GENESIS та відсутній реабілітаційний період.

Сертифікація

EndyMed 3DEEP Pro має міжнародну сертифікацію FDA, CE.