Vectra XT

Vectra XT


Vectra XT – повне 3-D моделювання Твого майбутнього тіла, обличчя та грудей!

Діагностика Vectra XT дозволить мінімізувати небажані результати, підготуватися до майбутніх змін зовнішності та узгодити бажання пацієнта та бачення лікаря для подальшої роботи.


У нашій клініці Ви маєте змогу здійснити планування та візуалізацію результатів пластичної операції, ін'єкційної красоти, ліфтингу та інших процедур естетичної медецини.

Як працює система

 

Система моделювання Vectra XT дозволяє побачити результат пластичної операції до того, як вона буде проведена. Це допомагає усунути ймовірні незадоволеності ефектом від процедури, адже пацієнт заздалегідь знає, які зміни на нього очікують.

Модель Vectra XT, виробництва США  унікальний діагностичний центр останнього покоління!

Діагностика VECTRA XT пропонує 3 програми:

  • FACE sculptor: призначений для створення реалістичних моделей обличчя: формування та оцінка об’ємних зображень, планування ринопластики, корекція підборіддя, результати ін’єкцій краси, шліфування, операційного та безопераційного ліфтингу.
  • BEAST sculptor: використовується при формуванні 3-D зображень бюста: візуалізація збільшення бюста, підбір необхідних імплантів (форма, обсяг, виробник), планування результатів мастопексії і пересадки жирової тканини.
  • BODY sculptor: дозволяє планувати і оцінювати результат при підтяжці живота, ліпосакції, збільшенні сідниць, лікування целюліту, зміні обсягу жирових відкладень.

Сучасні технології дозволяють мінімізувати небажані післяопераційні результати, підготуватися до майбутніх змін в зовнішності і узгодити бажання пацієнта та бачення лікаря для подальшої роботи.

Діагностика Vectra XT складається з таких етапів процедури:

  • Фотозйомка з різних точок тіла пацієнта і формування об'ємної моделі.
  • Розрахунок і коригування обраної області.
  • Затвердження остаточного результату.

Відтепер в клініці Genesis у Львові Ви зможете побачити, як будете виглядати, після корекції бажаної зони!

Показання

Переваги