InBody 770

InBody 770


InBody 770 - професійна діагностика фізичного стану вашого тіла!

У нашій клініці Ви маєте змогу провести детальний аналіз маси тіла та його складу: води, м'язової, жирової та кісткової тканини, а також процесів обміну речовин. Точність діагностики результатів - 98%.


Знання про детальний склад тіла допоможе попередити проблеми із здоров'ям у майбутньому!

 

Як працює система

 

Система діагностики InBody 770  - аналізатор складу тіла, заснований на вимірюванні біоелектричного імпедансу (BIA), який дає дивовижну точність  результатів - 98%.

InBody - детальний аналіз маси тіла та його складу: води, м'язової, жирової та кісткової тканини, а також процесів обміну речовин.

Мета діагностики - досягнення правильного балансу між кількістю м'язової, жирової маси, води в нашому організмі та нормалізації обміну речовин. Такою діагностикою можуть скористатися всі без винятку, як і дорослі, так і діти віком від 4 років, які слідкують за своїм здоровям. Діагностика InBody не проводиться лише особам із кардіостимулятором та вагітним жінкам.

Біоімпедансний аналіз - це поширений метод визначення складу людського тіла через вимірювання електричного опору в тканинах. Тобто, простіше кажучи, через тіло пропускають слабкий електричний заряд, вимірюють опір (імпеданс), що дає уявлення про загальний вміст води в організмі. Так як вода міститься в основному в крові, в м'язах, нервах, кістках, то через вміст води обчислюють нежирову масу тіла, і як результат, через віднімання її від загальної маси тіла - дізнаються про масу жиру в організмі.

Використовуючи ці показники і дані про стать, ріст і вік людини, InBody 770 діагностує наявність ожиріння, показує, в яких частинах тіла зосереджені надлишки жирової тканини і видає рекомендації, скільки потрібно скинути жирової тканини та скільки потрібно набрати м'язової маси, аби поліпшити своє здоров'я і зовнішній вигляд.

Процедура діагностики фізичного стану Вашого тіла є абсолютно безболісною та комфортною, займає до 10 хвилин. Вам потрібно лише взятися за датчики, також на них встати та трохи зачекати. ​​Ви нічого не відчуєте, так як струм дуже слабкий. Найкраще проводити таке обстеження - раз на кілька місяців, щоб втрата або набір ваги були більш помітними.

Знання про детальний склад тіла допоможуть вашому лікарю підтвердити, що ви здорові, надати рекомендації по режиму харчування, фізичній активності та попередити у Вас проблеми зі здоров'ям у майбутньому!


     В клініці Genesis у Львові ми ретельно допоможемо перевірити Ваш організм та бажаємо Вам завжди бути здоровими!

Показання

- контроль маси тіла;

- надмірна вага;

- для планування навантажень при заняттях спортом;

- хронічні хвороби, такі як: ожиріння, гіпертонічна хвороба, цукровий діабет, атеросклероз, гепатит, анорексія;

Переваги

  • точність  результатів - 98%;
  • можливість побачити наскільки Ваше тіло відповідає рекомендованим показникам ваги, м’язової маси і жирової маси для правильного їх балансу;
  • можливість відстеження Вашого прогресу (історія зміни складу тіла);