Апарати

Апарати Genesis


Ми у клініці зібрали топ апаратів, які на сьогоднішній день домінують на світовому ринку обладнань, щоб забезпечити комфорт та поєднати його з максимальною безпекою для Вас.


Клініка естетики Genesis !

Artas iX робот для пересадки волосся

ARTAS iX — унікальний робот останнього покоління, що не має аналогів у світі. Він обладнаний відеосистемою з високим розширенням та унікальною двохголковою системою для вилучення графтів.


Ми пропонуємо найефективніший спосіб лікування облисіння: трансплантація волосся роботом Artas iX.

Vaser Lipo 4HD

Технологія VASER вивела естетичну медицину на новий світовий рівень!

Унікальність технології VASER Lipo 4HD дозволяє вдосконалити тіло практично у всіх зонах. Основне призначення Vaser —  проведення комплексних процедур контурної корекції фігури, включаючи:

  • ліпоскульптурування 360`;

  • HiDef ліпопластику;

  • ліпофілінг.


Ліпосакція VASER Lipo 4HD у клініці Genesis, дозволить ефективно схуднути, покращити фігуру та отримати струнке тіло з рельєфними м’язами всього за одну процедуру!

Vectra XT

Vectra XT — повне 3-D моделювання Твого майбутнього тіла, обличчя та грудей!

Vectra XT  планування та візуалізація результатів пластичної операції, ін'єкційної красоти, ліфтингу та інших процедур естетичної медецини.


                        Якщо Ви давно мрієте побачити, як будете виглядати, після корекції бажаної зони — запишіться на консультацію у клініку Genesis і ми разом втілимо Ваше бажання у реальність!

 

 

InBody 770

У нашій клініці Ви маєте змогу провести детальний аналіз маси свого тіла та його складу: води, м'язової, жирової та кісткової тканини, а також процесів обміну речовин. Точність діагностики результатів - 98 %.


Відстежуйте прогресивні зміни свого тіла за допомогою тестування InBody 770 у клініці Genesis!

ulthera system

Ulthera System

ULTHERA – єдина система, одобрена FDA для безхірургічної корекції обличчя, шиї та декольте.

Ultraformer III

Новітнє відкриття в сфері косметології, яке дозволяє відродити молодість шкіри без скальпелю, рук хірурга і болі.

Лазерна платформа Cutera Pearl Fractional

Унікальна лазерна шліфовка Pearl Fractional- лікує пошкодженні клітини глибоко в шкірі із швидким реабілітаційним періодом (до 3 днів)

Лазерна платформа Cutera Lime Light

CUTERA LIME LIGHT - лідер серед апаратів у боротьбі з пігментними плямами. Фотоомолодження “Lime Light” максимально ефективно і безпечно використовує весь спектр інтенсивного імпульсного світла в діапазоні 550-1110нм.

Лазерна платформа Cutera Laser Genesis

Технологія truPulse - це фірмовий знак, який свідчить про те, що це надійна, клінічно підтверджена лазерна технологія для лікування стану шкіри, патологій судин обличчя і нижніх кінцівок.

Lumenis AcuPulse CO2 Laser

AcuPulse - це супер імпульсний СО2 лазер. він використовується для глибокої та поверхневої амбляції, шліфування, видалення тканин.

Lutronic LASEMD

LUTRONIC - здійснив прорив у естетичній медицині і розробив унікальний лазер з системою DDS (трансдермальна доставка ліків)/CDS ( доставка космецевтичних речовин).

Hydra Facial

Відчуй на собі ефект улюбленої процедури зірок Голівуду в Genesis Esthetic Clinic.

Oxyjet Leo Deluxe

Компактний багатофункціональний косметологічний апарат кисневої терапії. Він допомагає вирішити великий спектр проблем шкіри. Адже кисень - це еліксир життя!

Endoret PRGF

BTI посилює свою прихильність до якості та інновацій у процедурі отримання плазмових факторів зростання за допомогою технології Endoret через нову систему центрифуги V.

PicoDela Laser

Пікосекундний лазер PicoDela - найшвидший лазер світу відтепер у клініці Genesis.

Eximia HR77 Platinum

Абсолютна краса та чудове фізичне самопочуття без хірургічного втручання. Всього 7 днів щоб отримати ідеальну фігуру.

ICOONE® LASER

Відтворює дворучний масаж, що дозволяє одночасно працювати з обох боків тіла для максимальної корисності.

Cristal Cryolipolis

Неінвазивна ліпосакція - унікальна можливість для тих, хто не наважується на пластичну хірургію, але прагне про ідеальну фігуру.

SWISS CELLVIBE®

SWISS CELLVIBE® призначений для всіх жінок незалежно від їх ступеня целюліту - це рішення: ніжне та безпечне.

TESLA Former

TESLA Former - це більш концентрований, більш цілеспрямований та більш ефективний пристрій для формування тіла. Магнітне поле поширюється через одяг та шкіру всередині вашого тіла. Як і фізичні вправи, воно запускає рухові нерви і ініціює скорочення м’язів. Надає відчуття високоінтенсивного тренування.

RMD Structural Remodeling System

RMD - це унікальна система омолодження. Вона дозволяє досягати істотного зменшення ознак старіння шкіри шляхом неінвазивного впливу.

VIP Line Millennium

Ви худнете, підтягуєте фігуру і покращуєте стан шкіри - і все це за один курс безболісних і безпечних для здоров'я апаратних процедур.

Адреса

Кривчицька Дорога, 8a Львів, Львівська область, 79014

Час роботи

з пн до нд з 08:00 до 22:00

Соціальні мережі