Апарати

Апарати Genesis

Наша клініка пропонує якісні бренди на ваш вибір в індустрії краси, ми пропонуємо різноманітні якісні курси, спрямовані на вивчення всіх напрямків косметології.

Artas X робот для пересадки волосся

Роботизована система відновлення волосся ARTAS® - це первинна у світі інтелектуальна платформа для пересадки волосся, яка використовує найсучасніші сучасні технології робототехніки та мистецького інтелекту. Ця роботизована машина для пересадки волосся пропонує точний, ефективний та повторний збір урожаїв з одночасним створенням учасника рецепції та функціями імплантації на єдиній компактній платформі. Передова технологія, що лежить в основі апарата ARTAS iX ™, постійно підвищує якість обслуговування та задоволення як лікарів, так і пацієнтів, що свідчить про те, що середня оцінка «того коштує» 91%

Vaser Lipo 4HD

Vaser сьогодні – це не просто назва апарату, а ціла методика створення ідеальних форм !


Ulthera System

ULTHERA – єдина система, одобрена FDA для безхірургічної корекції обличчя, шиї та декольте.

ulthera system

Лазерна платформа Cutera Pearl Fractional

Унікальна лазерна шліфовка Pearl Fractional- лікує пошкодженні клітини глибоко в шкірі із швидким реабілітаційним періодом (до 3 днів)

Лазерна платформа Cutera Lime Light

CUTERA LIME LIGHT - лідер серед апаратів у боротьбі з пігментними плямами. Фотоомолодження “Lime Light” максимально ефективно і безпечно використовує весь спектр інтенсивного імпульсного світла в діапазоні 550-1110нм.

Лазерна платформа Cutera Laser Genesis

Технологія truPulse - це фірмовий знак, який свідчить про те, що це надійна, клінічно підтверджена лазерна технологія для лікування стану шкіри, патологій судин обличчя і нижніх кінцівок.

Lumenis AcuPulse CO2 Laser

AcuPulse - це супер імпульсний СО2 лазер. він використовується для глибокої та поверхневої амбляції, шліфування, видалення тканин.

Ultraformer III

Новітнє відкриття в сфері косметології, яке дозволяє відродити молодість шкіри без скальпелю, рук хірурга і болі.

Lutronic LASEMD

LUTRONIC - здійснив прорив у естетичній медицині і розробив унікальний лазер з системою DDS (трансдермальна доставка ліків)/CDS ( доставка космецевтичних речовин).

ICOONE® LASER

Відтворює дворучний масаж, що дозволяє одночасно працювати з обох боків тіла для максимальної корисності.

Eximia HR77 Platinum

Абсолютна краса та чудове фізичне самопочуття без хірургічного втручання. Всього 7 днів щоб отримати ідеальну фігуру.

Hydra Facial

Відчуй на собі ефект улюбленої процедури зірок Голівуду в Genesis Esthetic Clinic.

Cristal Cryolipolis

Неінвазивна ліпосакція - унікальна можливість для тих, хто не наважується на пластичну хірургію, але прагне про ідеальну фігуру.

Oxyjet Leo Deluxe

Компактний багатофункціональний косметологічний апарат кисневої терапії. Він допомагає вирішити великий спектр проблем шкіри. Адже кисень - це еліксир життя!

Endoret PRGF

BTI посилює свою прихильність до якості та інновацій у процедурі отримання плазмових факторів зростання за допомогою технології Endoret через нову систему центрифуги V.

TESLA Former

TESLA Former - це більш концентрований, більш цілеспрямований та більш ефективний пристрій для формування тіла. Магнітне поле поширюється через одяг та шкіру всередині вашого тіла. Як і фізичні вправи, воно запускає рухові нерви і ініціює скорочення м’язів. Надає відчуття високоінтенсивного тренування.

SWISS CELLVIBE®

SWISS CELLVIBE® призначений для всіх жінок незалежно від їх ступеня целюліту - це рішення: ніжне та безпечне.

RMD Structural Remodeling System

RMD - це унікальна система омолодження. Вона дозволяє досягати істотного зменшення ознак старіння шкіри шляхом неінвазивного впливу.

VIP Line Millennium

Ви худнете, підтягуєте фігуру і покращуєте стан шкіри - і все це за один курс безболісних і безпечних для здоров'я апаратних процедур.

PicoDela Laser

Пікосекундний лазер PicoDela - найшвидший лазер світу відтепер у клініці Genesis.

Адреса

Кривчицька Дорога, 8a Львів, Львівська область, 79014

Час роботи

з пн до нд з 08:00 до 22:00

Соціальні мережі