Озонотерапія

Записатися на візит

Озонотерапія — немедикаментозний метод лікування, профілактики захворювань, а також ефективний косметологічний метод, заснований на введенні в організм озону в терапевтичних концентраціях.

Озон — це, як відомо, трьохатомний кисень, O₃. В плані використання його для лікування можна назвати його “суперкиснем”, адже він активно насичує клітини киснем і бореться з гіпоксією.

Озон для лікувальних цілей отримують за допомогою медичного озонатора. Фактично, це є суміш чистого кисню і озону, в якій озону лише від 0,5% до 10%. Ця суміш дозовано використовується в медичних, косметичних і профілактичних цілях.

Застосовується озонотерапія ще з ХІХ століття. Тобто метод є одночасно і новим, і добре відомим. Новими є технологія отримання, дозування, методика введення і сфери застосування медичної озонової суміші.

Як діє озонотерапія на людський організм?

Озонотерапія має протизапальну, противірусну та імуномоделюючу дію. Особливо ефективною озонотерапія є при станах з вираженою гіпоксією, адже ця процедура покращує мікроциркуляцію крові в дрібних капілярах, як наслідок — дуже активізує газообмін в тканинах і покращує постачання кисню до клітин. 

Процедура підвищує загальну опірність організму до інфекції та вірусів. Озонотерапія успішно замінює антибіотики при лікуванні запальних процесів та інфекцій різного походження, оскільки вона стимулює так активізує власні захисні сили організму.

Антибактеріальна, антивірусна дія озонотерапії заснована на здатності озону руйнувати мембрани бактеріальних клітин, аномальних клітин в організмі і згубно діяти на патогенні гриби та віруси. Також після озонотерапії відмічається підвищення активності лейкоцитів, що важливо при лікуванні запальних процесів та інфекцій.

Озонотерапія застосовується для лікування: цукрового діабету, захворювань шлунку, серцево-судинної системи, суглобів, неврологічних захворювань, проблемної шкіри, зокрема акне, нейродерміту та екземи.

Систематичні курси озонотерапії істотно поліпшують стан хворих на ішемічну хворобу серця, цукровий діабет, СНІД і навіть деякі онкологічні хвороби, і дозволяють їм вести нормальний спосіб життя.

Озонотерапія очищає кров та лімфатичну систему, виводить токсини з печінки, нормалізує рівень холестерину в крові, що особливо цінно — допомагає знизити рівень “поганого” холестерину.

За допомогою озонотерапії можна ефективно боротись з целюлітом і зменшувати кількість жирової тканини, тобто це одна з методик схуднення і корекції фігури. Введення озонової суміші під шкіру за допомогою ін’єкцій не лише усуває целюліт, а і є ефективним проти розтяжок, розгладжує та омолоджує шкіру. Клітини глибоких шарів шкіри отримують краще живлення, в них активізується метаболізм і це дозволяє прибирати навіть застарілі стрії, тобто розтяжки.

Застосування озонотерапії в клініці Genesis у Львові

Клініка Genesis активно використовує новітні розробки у галузі медичної науки, а також перевірені часом і практикою розробки. Зокрема, озонотерапія у нас застосовується як з лікувальною, так і кометологічною і загально оздоровчою метою.

Способи введення озону в організм є такі:

 1. Введення озону за допомогою шприца в певну зону (навколо суглобів, при опіках та виразках для прискорення загоєння, для усування стрій, при постакне).

 2. Введення під шкіру з косметологічною метою, для лікування целюліту, для схуднення, для омолодження шкіри.

 3. Введення озону в кров’яне русло за допомогою крапельниці (застосовується для загальнозміцнюючого ефекту, для підвищення імунітету, для профілактики захворювань, при серцево-судинних та інших хронічних хворобах).

 4. Аутогемотерапія — введення пацієнту внутрішньом’язово його власної крові, забраної з вені і озонованої перед введенням. Пацієнту вводиться від кількох мл до 100 - 150 мл (залежно від діагнозу і мети лікування) власної озонованої крові, і це підвищує імунітет та позбавляє багатьох хронічних хвороб.

Перед процедурою лікар перевіряє чи наявні у пацієнта протипоказання до озонотерапії, чи є якісь супутні захворювання, потім залежно від стану і потреб пацієнта визначає дозування.

Оптимальний курс озонотерапії складає 6 - 8 процедур. Іноді є необхідність провести 10 - 12 сеансів. При деяких захворюваннях лікар призначає підтримуючі сеанси через певні проміжки часу після основного курсу. Кількість таких процедур визначається суто індивідуально.

Переваги озонотерапії:

 • метод немедикаментозний, а отже не викликає алергії та побічних ефектів;

 • добре переноситься пацієнтами;

 • метод є ефективним і при цьому природним;

 • позитивно впливає на весь організм в цілому, активізує власні захисні механізми, а не лише лікує окремі симптоми;

 • зміцнює імунітет, нормалізує гормональний фон;

 • озонотерапія омолоджує організм, усуває наслідки вікових змін і уповільнює процес старіння;

 • дозволяє знизити кількість медичних препаратів, що приймають люди з різними хронічними захворюваннями.

Звертаючись до клініки Genesis, ви можете бути впевнені, що тут вам запропонують тільки перевірені безпечні методики лікування, омолодження, профілактики захворювань та оздоровлення організму.

Інноваційне діагностичне та лікувальне обладнання клініки дозволяє проводити найбільш популярні процедури апаратної косметології, ін’єкційні процедури та фізіотерапію. Для жінок у нас працюють найкращі спеціалісти з гінекології, пластичної гінекології та пластичної хірургії

Львівська клініка Genesis допоможе Вам зберегти здоров’я і красу, продовжити молодість та повноцінне активне життя.

 

 

 

 

 


 

 

ЦІНИ


ВЕЛИКА АУТОГЕМОТЕРАПІЯ (ДОВЕННА) 1 250 ГРН


ДОВЕННЕ ВВЕДЕННЯ ОЗОНОВАНОГО ФІЗРОЗЧИНУ 1 250 ГРН


ОБКОЛЮВАНЯ ОКРЕМИХ ЕЛЕМЕНТІВ 350 ГРН


МАЛА АУТОГЕМОТЕРАПІЯ 450 ГРН


ОБКОЛЮВАННЯ ПІСЛЯРОДОВИХ РУБЦІВ (ПІСЛЯОПЕРАЦІЙНИХ) 450 ГРН


ОБКОЛЮВАННЯ СТРІЙ (ПЕРЕДНЯ СТІНКА ЖИВОТА) 1 000 ГРН


ОБКОЛЮВАННЯ СТРІЙ (СПИНА) 1 000 ГРН


ОБКОЛЮВАННЯ СТРІЙ (СТЕГНА, ПЕРЕДНЯ ЧАСТИНА) 1 050 ГРН


ОБКОЛЮВАННЯ СТРІЙ (СТЕГНА, ЗАДНЯ ЧАСТИНА) 1 050 ГРН


ОБКОЛЮВАННЯ СТРІЙ (СІДНИЦІ) 1 100 ГРН


ОЗОНОТЕРАПІЯ АНТИЦЕЛЮЛІТНА (СТЕГНО, 1 ЗОНА) 1 050 ГРН


ОЗОНОТЕРАПІЯ АНТИЦЕЛЮЛІТНА (СІДНИЦІ) 1 100 ГРН


ОЗОНОТЕРАПІЯ (ШИЯ) 550 ГРН


ОЗОНОТЕРАПІЯ (ОБЛИЧЧЯ) 700 ГРН


ОЗОНОТЕРАПІЯ (ДЕКОЛЬТЕ) 700 ГРН


ОЗОНОТЕРАПІЯ (КОМІРЦЕВА ЗОНА) 850 ГРН


ОЗОНОТЕРАПІЯ (РУКИ) 850 ГРН


ОЗОНОТЕРАПІЯ (ЖИВІТ) 1 000 ГРН


ОЗОНОТЕРАПІЯ (ОБЛИЧЧЯ, ШИЯ) 1 050 ГРН


ОЗОНОТЕРАПІЯ (ШИЯ ТА ДЕКОЛЬТЕ) 1 050 ГРН


ОЗОНОТЕРАПІЯ (ОБЛИЧЧЯ, ШИЯ ТА ДЕКОЛЬТЕ) 1 450 ГРН