Кріоомолодження обличчя

Записатися на візит

Кріоомолодження обличчя — це комплексна естетична омолоджуюча процедура для обличчя, що виконується в клініці Genesis у Львові на спеціальному апараті із застосуванням рідкого азоту.

Процедура кріоомолодження базується на використанні холоду як основного фактору, що стимулює процеси омолодження шкіри.Процедура кріоліфтингу показана при зморшках, зниженому тонусі шкіри, тьмяному кольорі обличчя і мішках під очима, а також при дерматологічних проблемах, таких, як демодекоз, купероз, вугрі, суха та чутлива шкіра, жирна шкіра, набряки.

Який результат дає кріомолодження обличчя?

Кріоомолодження — це антивікова терапія для шкіри обличчя без порушення її цілісності. 

По закінченні курсу кріоомолодження обличчя виглядає доглянутим та свіжим, розгладжуються зморшки, шкіра має рівномірну матову текстуру, без пігментних плям, почервонінь, лущення.

Як проходить процедура кріоомолодження обличчя в клініці Genesis у Львові? 

Кріоліфтинг — це локальний вплив холоду на шкіру обличчя, шиї, зони декольте. Дія відбувається за допомогою спеціального охолодженого зонду. 

Під впливом низької температури (-15 °C) судини різко звужуються, а потім нервова система посилає імпульс на розширення кровоносних судин та відбувається потужний вкид біологічно активних речовин в зону дії холоду. Саме така реакція — звуження і різке розширення кровоносних судин — робить їх більш проникними.

Перед процедурою косметолог оглядає шкіру, виясняє, чи немає протипоказань до кріоліфтингу, таких, як алергія на холод, наявність герпетичної інфекції на шкірі, ранки, подряпини на обличчі, а також чи немає у пацієнта деяких серйозних захворювань. 

Перед початком процедури косметолог очищає обличчя від макіяжу та забруднень, та приступає  власне до кріоліфтингу. Процес нагадує масаж кріозондом з рідким азотом.

Завершується сеанс нанесенням маски, що зволожує та заспокоює шкіру. Після зволоження косметолог наносить на шкіру сонцезахисний крем, щоб захистити оброблену шкіру від згубного впливу сонячних ультрафіолетових променів.

Триває процедура 20 хвилин.

Одразу після сеансу кріоомолодження можливе незначне почервоніння шкіри обличчя, але воно минає досить швидко. Якщо ж почервоніння зберігається довше 2 - 3 годин, це означає наявність холодової алергії і в такому випадку не можна продовжувати сеанси.

Кріоомолодження обличчя — це курсова процедура, яку слід проводити один - два рази на тиждень протягом місяця. Чим глибше вікові зміни шкіри, тим більша кількість процедур рекомендована.

Через півроку курс кріоомолодження обличчя можна повторити.

 Переваги методу кріоомолодження шкіри обличчя:

  • Кріоомолодження — процедура безболісна, холод сам по суті діє як анестезія. Пацієнт відчуває лише легеньке поколювання, пощипування. 

  • Висока ефективність як для зменшення ознак старіння шкіри, так і для лікування проблем, зокрема, постакне.

  • Відсутній період реабілітації, не потрібен спеціальний догляд за шкірою після процедур.

  • Кріоомолодження обличчя є особливо ефективним для вікової групи 40+.

  • Це цілком фізіологічний та безпечний метод омолодження шкіри обличчя.

500 ГРН