EXIMIA (обличчя)

Записатися на візит

Сьогодні апаратна косметологія дає широкі можливості для омолодження і антивікового догляду за обличчям та тілом. В нашій клініці у Львові є інноваційний апарат комплексної дії — EXIMIA HR77. В ньому поєднуються одразу кілька різних технологій, що поетапно діють на шкіру обличчя і ефективно борються з віковими змінами та проблемами шкіри.

Також інноваційна методика EXIMIA HR77 застосовується для ліфтингу і шліфовки тіла.

Як діє EXIMIA HR77 на шкіру обличчя?

Кожен етап процедури EXIMIA здійснює свою функцію впливу на шкіру і разом вони дають приголомшливий косметичний ефект, що помітний одразу після сеансу і триває ще довгий період часу після курсу процедур.

  • MICRODERMOLIFT — перший етап, алмазна мікродермабразія (мікрошліфовка обличчя) з вакуумом, що відновлює та очищає шкіру обличчя. Технологія мікродермабразії працює з верхнім роговим шаром клітин шкіри, прибирає омертвілі клітини, що полегшує проникнення лікувальних сироваток в глибокі шари. Цей етап процедури вирішує проблеми: пігментації, нерівностей шкіри обличчя, гіперкератозу, поверхневих зморшок. 

  • ENDOLIFT — вакуумний масаж, що моделює та тонізує шкіру обличчя. Сприяє покращенню кровообігу та лімфообігу в зоні обробки, стимуляції і укріпленню мімічних м'язів, запуску лімфодренажу, що зменшує набряки. Вакуумний масаж обличчя сприяє кращому постачанню поживних речовин і кисню, активує обмін речовин і регенеративні процеси в шкірі, покращує колір обличчя.

  • RADIOLIFT — безопераційний ліфтинг шкіри обличчя за допомогою радіочастот, що сприяє активації синтезу колагену і відновлює пружність та еластичність, ущільнює шкіру і таким чином справляє виражений ліфтинговий ефект.

Система EXIMIA HR77 також підлаштована для догляду за контуром обличчя та губами — легко шліфує верхній шар епідермісу та усуває дрібні зморшки.

Якого ефекту можна очікувати і скільки процедур EXIMIA HR77 необхідно для проходження курсу?

Оскільки радіохвильовий ліфтинг в першу чергу впливає на синтез колагену в дермі, це означає, що шкіра стає пружною, щільною, підтягнутою і молодшою.

Навіть одна процедура справляє помітний ефект, але щоб закріпити результат і досягнути виражених тривалих покращень стану шкіри обличчя, варто пройти курс з 6 - 8 процедур. Дія сеансів омолодження EXIMIA має накопичувальний ефект. Інтервали між процедурами можуть складати від кількох днів до тиждня. І вже через 8 - 10 місяців рекомендовано повторити курс.

Після курсу процедур пацієнти відмічають:

  • зменшення кількості зморшок і їх глибини;

  • підняття опущених кутиків губ, зменшення брилів;

  • зменшення “другого підборіддя”;

  • підтягування контуру обличчя.

З основних переваг омолодження обличчя EXIMIA можна назвати безболісність і неінвазивність методу, миттєвий ефект та відсутність періоду реабілітації: одразу після сеансу можна йти на роботу або на святковий захід, обличчя виглядає свіжим, наче після курорту.

Клініка естетичної медицини Genesis у Львові пропонує цілий ряд інноваційних безопераційних методик омолодження і догляду за шкірою обличчя і тіла: це і класична косметологія, ін'єкційна косметологія, апаратні методики. Також ми пропонуємо послуги пластичної хірургії для тих, хто бажає радикально покращити свою зовнішність і позбутись виражених вікових змін.

У нас працюють найкращі спеціалісти, лікарі дерматокосметологи з багаторічним досвідом роботи і міжнародними сертифікатами, що дозволяють працювати з різними апаратними, лазерними методиками.

1 350 ГРН